Базова частина (клемна панель) код 087H3230 для ECL Comfort 210, ECL Comfort 210B, ECL Comfort 310 та ECL Comfort 310B,НЕ
ВХОДИТЬ до комплекту постачання та замовляється ОТРЕМО!
ECL Comfort 210 — це електронні регулятори для погодозалежного регулювання температури в системах централізованого теплопостачання, опалення й охолодження, які можуть керувати одночасно до 4 контурів, що мають розширені комунікаційні можливостями, позаяк обладнані спеціальними інтерфейсами зв'язку Modbus RTU RS485, Ethernet (Modbus/TCP).
За допомогою спеціальних ECL Ключів (серій А2хх і А3хх) у регулятори ECL Comfort 210 має бути завантажена відповідна програма для роботи в обраному застосуванні
| Характеристики | Величина |
| Тип | ECL Comfort 210 |
| Код регулятора | 087H3020 |
| Найменування | Електронний регулятор температури з дисплеєм і поворотною кнопкою, ~230 В |
| Напруга живлення | 230 В, 50 Гц |
| Релейних виходів | 4 |
| входів для під'єднуваних датчиків | 8 |
| Мін. напруга живлення | 207 В |
| Макс. напруга живлення | 244 В |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Навантаження на релейних виходах | 4(2) A — 230 В |
| Навантаження на тиристорних виходах | 0.2 A / 230 В |
| Кмин окр. середовища | 0 °C |
| Тмакс окр. середовища | 55 °C |
| Т хв зберігання і транспортування | -40 °C |
| Тмакс зберігання і транспортування | 70 °C |
| Резервне джерело живлення для таймера | 72 часа |
| Цифровий вхід | 12 В |
| Тип датчика | Pt 1000 Ом/°C |
| Клас захисту корпусу | IP 41 |
| Макс. довжина кабелю датчика | 200 м |
| Корпус | 220 x 110 x 78.7 мм |
| Маркування відповідності стандартам | Директива EMC 2004/108/EC, EN 61000-6-1:2007, EN 61000-6-3:2007,LVD 2006/95/EC, EN 60730 |
| Основні | |
|---|---|
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Тип монтажу терморегулятора | На DIN-рейку |
| Країна виробник | Данія |
| Виробник | Danfoss |
- Ціна: 11 238 ₴






