ECL Comfort 110 — це універсальний 1-контурний електронний регулятор для використання в теплових пунктах і системах теплопостачання.
ECL Comfort 110 забезпечує:
― регулювання температури теплоносія, що подається в системах опалення з урахуванням температури зовнішнього повітря, тому що є погодна компенсація (прим. 130);
― підтримання постійної температури, наприклад, у системах гарячого водопостачання
| Характеристики | Значення |
| Тип | ECL Comfort 110 |
| Код No | 087B1261 |
| Найменування | Універсальний електронний регулятор ECL Comfort 100, -230 В перем. струму |
| Напруга живлення | 230 В, 50 Гц |
| Релейних виходів | 1 |
| входів для під'єднуваних датчиків | 4 |
| Мін. напруга живлення | 207 В |
| Макс. напруга живлення | 244 В |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Навантаження на релейних виходах | 4 (2) A ― 230 V a.c. |
| Навантаження на тиристорних виходах | 15 VA @ 230 V a.c. |
| T оточ. хв. | 0 °C |
| T окруж. макс. | 55 °C |
| Мін. температура зберігання і транспортування | -40 °C |
| Макс. температура зберігання і транспортування | 70 °C |
| Цифровий вхід | 1 |
| Тип датчика | Pt 1000 Ом/°C |
| Корпус | IP41 |
| Маркування відповідності стандартам | EMC-Directive: 2004/108/EC Immunity: 61000-6-1 Emission: 61000-6-3 LVD-Directive: 2006/95/EC |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Тип монтажу терморегулятора | На DIN-рейку |
| Виробник | Danfoss |
| Країна виробник | Данія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 810 ₴






