
550 Вт Сонячна панель LP Longi Solar Half-Cell 550W (35 проф. монокристал) Солнечная панель (Батарея)
5 940 ₴
Минимальный заказ — 10 шт.
- Под заказ
- Только оптом
- Код: 21938
Отправка с 27 июня 2026+380 (50) 448-73-35
- +380 (63) 856-31-42
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Перейти на сайт СЕРВИС-АВТОМАТИКА
ТОВАР ВіДГРУЖАЄТЬСЯ ПіСЛЯ 100% ПЕРЕДПЛАТИ
Вибрати Фотоелектричні модулі (сонячні панелі)
Сонячна панель LP-550W (35 профіль. монокристал) - пристрій, призначений для перетворення сонячної енергії на електричну.
Сонячний модуль LP-550W (35 профіль. монокристал) виготовляється на сучасному обладнанні з матеріалів найвищої якості, що дає можливість збільшити ресурс та ефективність роботи сонячних панелей.
Технічні характеристики сонячної панелі LP-550W (35 профіль. монокристал):
- Потужність: 550 Вт;
- Тип: монокристалічні панелі;
- Габарити ДхШхВ - 2279х1134х35 мм.
Характеристики Сонячна панель LP Longi Solar Half-Cell 550W (35 проф. монокристал)
Тип
монокристалічні панелі
Потужність, W
550
Кількість фотоелементів, шт
144
Товщина профілю, мм
35
Клас захисту
IP68
Робоча температура, °C
-40 ~ +85
Напруга в максимальній точці, V
42,13
Струм в максимальній точці, А
13,6
Струм короткого замикання, A
13,9
Ефективність фотомодуля, %
21,28
Максимальна напруга в ланцюзі, V
1500
Довжина, мм
2279
Ширина, мм
35
Висота, мм
1134
Гарантія, міс
120
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LONGi Solar |
| Страна производитель | Китай |
| Тип панели | Монокристаллическая |
| Материал изготовления модуля | Монокристаллический кремний |
| Материал рамки | Алюминий |
| Мощность | 550 Вт |
| Ток при максимальной мощности | 13.6 А |
| Напряжение при максимальной мощности | 42.13 В |
| Ток короткого замыкания | 13.9 А |
| Количество элементов | 144 шт |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 85 град. |
| Степень защиты IP | 68 |
| КПД, не менее | 21.28 % |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 2279 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Толщина | 35 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 940 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.




