Даний товар відгружається після 100% передплати
Перейти на сайт Сервіс-автоматика
Вибрати Інвертор ДБЖ
Сонячний інвертор (ДБЖ) LogicPower LPY-C-PSW-2000VA (1400W) MPPT24V
Джерело безперебійного живлення LPY-С-PSW-2000VA (1400 Вт) MPPT 24V з правильною синусоїдою - це багатофункціональне обладнання, призначене для забезпечення безперебійного живлення при експлуатації різноманітної техніки, електроніки та побутових пристроїв. Представлений на нашому сайті ДБЖ LPY-С-PSW-2000VA (1400 Вт) MPPT 24V з правильною синусоїдою має привабливі характеристики та впорається з усіма поставленими завданнями: стабілізація напруги при виході показників за допустимий діапазон, при виникненні аварійної ситуації або раптовому відключенні електроенергії, забезпечення техніки необхідним живленням до відновлення електрозабезпечення або коректного завершення роботи пристрою (наприклад, вимкнення ПК зі збереженням даних). ДБЖ LPY-С-PSW-2000VA MPPT 24V має наступні показники потужності - 2000VA/1400W та вхідної напруги - 140-275V. Крім цього, джерело безперебійного живлення оснащене MPPT контролером. Захисні характеристики ДБЖ LPY-С-PSW-2000VA (1400 Вт) MPPT 24V: від короткого замикання, перевантаження, перенапруги в електромережі, розряду і надлишкового заряду батарей, високої/ низької напруги. Вибір такого обладнання, як джерело безперебійного живлення ДБЖ LPY-С-PSW-2000VA (1400 Вт) MPPT 24V з правильною синусоїдою - це оптимальне рішення, якщо Вам необхідно організувати у своєму будинку або офісі систему безперебійного живлення з потужністю живлення в діапазоні від 1 до 6 кВт і можливістю автономної роботи.
Характеристики Сонячний інвертор (ДБЖ) LogicPower LPY-C-PSW-2000VA (1400W) MPPT24V
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность | 1.4 кВт |
| Количество аккумуляторов | 2 шт |
| Тип солнечной электростанции | Электростанция на фотобатареях |
| Напряжение станции | 220 В |
| Напряжение панели | 50 В |
| Количество контроллеров | 1 шт |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип монтажа | Настенный |
| Состояние | Новое |
| Количество входных розеток | 1 шт. |
| Количество выходных розеток | 2 шт. |
| Индикация | Цифровая |
| Дополнительный аккумулятор | False |
| Технические характеристики | |
| Частота тока | 50 |
| Ток заряда | 40 |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Выходная мощность | 2100 Вт |
| Тип ИБП | Комбинированный ИБП |
| Минимальное входное напряжение | 140 В |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Напряжение аккумулятора | 48 В |
- Цена: 13 965 ₴





Отправка с 26 июля 2026