Перейти на сайт СЕРВИС-АВТОМАТИКА
ТОВАР ВіДГРУЖАЄТЬСЯ ПіСЛЯ 100% ПЕРЕДПЛАТИ
Вибрати Фотоелектричні модулі (сонячні панелі)
технічні характеристики моделі Leapton LP182*182-M-54-MH/410
- Номінальна потужність - 410 Вт.
- Напруга розімкнутого ланцюга - 36,94 B.
- Струм короткого замикання - 13,60 А.
- Напруга при максимальній потужності - 30,82 B.
- Струм при максимальній потужності - 12,94 А.
- Максимальний ККД - 20,46%.
Панелі працюють навіть при нестандартних погодних умовах чи в несприятливому середовищі (стійкість до солоної та прісної води, ударів граду, засипання піском, пилом тощо). Попередньо модулі тестують на витривалість до вітрових (2400 Па) та снігових навантажень (5400 Па).
Гарантія на модуль - 12 років. Виробник надає 25 років гарантії на те, що втрати потужності не перевищать 20 % від початкового значення протягом 25-річного терміну.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trina Solar |
| Страна производитель | Китай |
| Напряжение | 24 В |
| Мощность | 400 Вт |
| Тип панели | Монокристаллическая |
| Материал рамки | Алюминий |
| Напряжение при максимальной мощности | 34.2 В |
| Ток при максимальной мощности | 11.7 А |
| Напряжение холостого хода | 41.2 В |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 85 град. |
| Количество элементов | 120 шт |
| Степень защиты IP | 68 |
| КПД, не менее | 20.8 % |
| Ток короткого замыкания | 12.28 А |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1754 мм |
| Ширина | 1096 мм |
| Толщина | 30 мм |
| Вес | 21 кг |
| Температурные коэфициенты | |
| Температурный коэффициент напряжения | -0.25 %/°С |
| Температурный коэффициент тока | -0.04 %/°С |
| Температурный коэффициент мощности | -0.35 %/°С |
Информация для заказа
- Цена: 6 348,87 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.




Отправка с 27 июня 2026