
LiFePO4 Зарядное устройство для аккумуляторов LiFePO4 24V(29,2V)-10A-240W
2 745 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14583
+380 (50) 448-73-35
- +380 (63) 856-31-42
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Перейти на сайт Сервис-автоматика
Описание
Зарядний пристрій 24V (29.2V) -10A-240W призначено для заряду літій-залізо-фосфатних акумуляторних батарей.
Для зарядки LiFePO4 акумуляторів за допомогою спеціальних пристроїв використовують наступний алгоритм: постійний струм / постійна напруга. Такий принцип забезпечує швидку зарядку АКБ без ризику перезарядження.
Щоб продовжити термін служби та уникнути пошкодження батареї, літій-залізо-фосфатні акумулятори не рекомендовано заряджати пристроями, призначеними для інших типів АКБ.
Технічні характеристики.
Вхідна напруга: AC 110-240V
Вихідна напруга: 24V
Вихідний струм: 10A
Індикація (червоний - йде заряд; зелений - батарея заряджена)
Вага, кг
0.85
Об'єм, м.куб
0.000862
Тип
зарядні пристрої для АКБ
Вхідна напруга, V
110-240
Вихідна напруга, V
24
Робоча напруга, V
220
Напруга повного заряду, V
29.2
Вихідна потужність, W
240
Вихідний струм, A
10
Індикація
LED
Довжина, мм
165
Ширина, мм
95
Висота, мм
55
Гарантія, міс
12
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Страна производитель | Китай |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Типоразмер аккумулятора | Другой |
| Напряжение питающей сети | 220 В, 230 В |
| Напряжение зарядки | 29.2 В |
| Ток заряда | 10 А |
| Количество режимов заряда | 2 |
| Номинальная мощность | 240 Вт |
| Количество заряжаемых аккумуляторов | 1 шт |
| Наличие амперметра | Да |
| Наличие вольтметра | Да |
| Ручка для переноса | Нет |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Тип индикатора | Светодиод |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Максимальная рабочая температура | 45 град. |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 165 мм |
| Высота | 55 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Масса | 1 кг |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 2 745 ₴





