Даний товар відгружається після 100% передплати
Портативна зарядна станція 2000 Вт
Перейти на сайт Сервіс-автоматика
Вибрати Інвертор ДБЖ
Електрична станція 2000Вт (1750Вт/год) з літій-іонною батареєю 86А/г
Портативна станція живлення – це потужний павербанк, за допомогою якого можна швидко зарядити кілька мобільних пристроїв (телефон, планшет, ноутбук і т.д.).
Як працюють зарядні станції для гаджетів?
Станція для мобільних пристроїв - універсальна зарядна установка, що складається з:
- ємної акумуляторної батареї LIFEPO4 виконує функції заряджання для телефонів, планшетів, дронів, відеокамер та інших акумуляторних пристроїв.
- потужного інвертора – забезпечує резервне живлення електроустаткування від джерела змінного струму (AC220V)
Споживачі підключаються до зарядної станції через порти USB або розетку для AC220V.
Портативна зарядна станція для ноутбуків може отримувати живлення (заряджання LIFEPO4 акумулятора) способами:
- Від розетки змінного струму. Час до повного заряджання АКБ близько 5 годин (AC).
- Від автомобільної зарядки. Час відновлення ємності АКБ через адаптер 12 V – до 15 годин.
Де використовується платформа для заряджання мобільних пристроїв?
Портативні станції використовують для заряджання телефонів, ноутбуків та інших електронних та електричних пристроїв у поході, рибалці, пікніку тощо.
Сьогодні переносні портативні зарядки активно використовуються ТСК для підзарядки дронів, ноутбуків, планшетів, мобільних телефонів, рації та інших пристроїв.
Станція живлення, яку можна зарядити від сонячних панелей або автомобільної зарядки, замінює стаціонарну розетку у військово-польових умовах.
Універсальні зарядні багатофункціональні станції здатні на локальному рівні мінімізувати наслідки відключення електроенергії.
Характеристики Портативна зарядна станція 2000 Вт| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Huawei |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 175.9 мм |
| Ширина | 139 мм |
| Высота | 40.1 мм |
| Вес | 0.38 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Минимальная рабочая температура | -20 |
| Максимальная рабочая температура | 45 |
| Сечение подключаемых проводов | 8 кв.мм |
| Тип контроллера | MPPT |
| Максимальный ток солнечной батареи | 30 А |
| Максимальный ток нагрузки | 30 А |
| Напряжение отключения питания | 10.5 В |
| Напряжение возобновления питания | 12.5 В |
| Температурная компенсация | True |
| Максимальная мощность панели | 780 Вт |
| Электронная защита | Защита от перегрева, Защита от короткого замыкания, Защита от неправильной полярности, Защита от обрыва в цепи |
| Максимальное напряжение солнечных батарей | 50 В |
| Индикатор уровня заряда | True |
| Напряжение питания | 12 В, 24 В |
| Основные | |
| Мощность | 33 |
- Цена: 34 125 ₴






