
650 Вт LP210*210-M-66-MH Монокристаллическая солнечная панель Leapton (монокристалічний сонячний модуль)
11 022,35 ₴
Минимальный заказ — 10 шт.
- Под заказ
- Только оптом
Отправка с 27 июня 2026- +380 (63) 856-31-42
Перейти на сайт СЕРВИС-АВТОМАТИКА
ТОВАР ВіДГРУЖАЄТЬСЯ ПіСЛЯ 100% ПЕРЕДПЛАТИ
650 Вт Монокристалічна батарея Leapton LP210*210-M-66-MH потужністю 650 Вт
Якісна сонячна панель класу А від японського бренду. За технічними характеристиками не поступається батарей, виготовлених виробниками зі списку Tier 1. Модуль складається з 132 монокристалічних половинних фотоелементів з струмопровідними шинами в кожній клітинці. З тильного боку на кремнієві пластини нанесений шар діелектрика (технологія PERC), а взаємодія з металевою підкладкою відбувається через мікро отвори. Зверху фотоелементи захищені міцним загартованим склом з мінімальним вмістом заліза. Легкий, міцний, стійкий до корозії корпус сонячної батареї виготовлений з алюмінієвого сплаву. Ззаду знаходиться розподільна коробка для швидкого і зручного підключення електрогенеруючого пристрою.
Основні технічні характеристики моделі Leapton LP210*210-M-66-MH/650
- Номінальна потужність - 650 Вт.
- Напруга розімкнутого ланцюга - 45.58 B.
- Струм короткого замикання - 18.16 А.
- Напруга при максимальній потужності - 37.61 B.
- Струм при максимальній потужності - 17.28 А.
- Максимальний ККД - 20.92%.
Сонячний модуль Leapton призначений для автономних, мережевих і гібридних сонячних електростанцій. Може використовуватися в побутових, комерційних, промислових цілях. Підходить сонячним електростанціям під "зелений" тариф. "Ліптон Енерджі" входить в десятку провідних виробників фотовольтаїчного обладнання Японії. Виробничі потужності компанії зосереджені в провінції Цзянсу (Китай). Центральний офіс знаходиться в Кобе. Є філіали в Шанхаї і Токіо. На підприємстві Leapton виробляють фотомодулі для німецької компанії RECOM.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Leapton Solar |
| Страна производитель | Китай |
| Напряжение | 24 В |
| Мощность | 650 Вт |
| Тип панели | Монокристаллическая |
| Материал изготовления модуля | Чистый кремний |
| Материал рамки | Алюминий |
| Напряжение при максимальной мощности | 37.61 В |
| Ток при максимальной мощности | 17.28 А |
| Напряжение холостого хода | 45.58 В |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 85 град. |
| Количество элементов | 156 шт |
| Степень защиты IP | 68 |
| КПД, не менее | 20.92 % |
| Ток короткого замыкания | 18.16 А |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1480 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Толщина | 35 мм |
| Вес | 11.6 кг |
| Температурные коэфициенты | |
| Температурный коэффициент мощности | -0.35 %/°С |
- Цена: 11 022,35 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.






