Даний товар відгружається тільки після 100% передплати
Міні сонячна електростанція для дачі та будинку потужністю 3.5кВт здатна забезпечити:
- електроустаткування автономною електроенергією у світлий час доби;
- резервне живлення побутової та комп'ютерної техніки у разі тривалих аварійних відключень електроенергії.
Чому сонячна електростанція – ефективна заміна паливним генераторам та іншим джерелам резервного живлення?
- Система не вимагає додаткового технічного обслуговування і не потребує палива, бо сонце є невичерпним джерелом електроенергії;
-
MPPT контролер дозволяє використовувати в системі стандартний ДБЖ із правильною синусоїдою. МРРТ контролер забезпечує максимально ефективне використання потенціалу альтернативних джерел енергії. Пристрій моніторить та автоматично вибирає оптимальне співвідношення сили струму та напруги, необхідних для максимальної потужності АКБ. Використання МРРТ контролера дозволяє збільшити ККД сонячних батарей на 20-30%;
- Устаткування СЕС підключається до мережі живлення квартири/будинку/офісу. Для перемикання в режим резервного живлення не потрібно витрачати багато часу та сил;
- Зручна система контролю параметрів роботи системи;
- Довгострокова експлуатація обладнання без ремонту та ТО;
- Можливість компенсувати витрати на оплату комунальних платежів шляхом споживання електроенергії від сонячних панелей у світлий час доби.
ДБЖ гібридний з правильною синусоїдою LPW-HY-3522-3500VA (3500Вт) 24V 100A MPPT 120-450V Выбрать другой инвертор
LP Longi Solar Half-Cell 450W (35 профиль. монокристалл) - 8 шт. -- Выбрать другую солнечную панель
Акумулятор гелевий LPM-GL 12V - 150 Ah – 2 шт. -- Выбрать другие аккумуляторы
Это базовое оборудование необходимое для установки солнечной станции
Также при монтаже оборудования необходимо рассчитать длину солнечного кабеля и колличество разъемов MC4,
Сонячна електростанція потужністю 3.5кВт - у комплекті:
- ДБЖ гібридний з правильною синусоїдою LPW-HY-3522-3500VA (3500Вт) 24V 100A MPPT 120-450V
- Сонячна панель LP Longi Solar Half-Cell 450W (35 профиль. монокристалл) - 8 шт.
- Акумулятор гелевий LPM-GL 12V - 150 Ah - 2 шт.
- Направляючий профіль С Solar 41х41х1.5 мм - 24 шт.
- З'єднувач профілю С Solar 41х41х1.5 мм - 12 шт.
- Гвинт із циліндричною головкою із внутрішнім шестигранником M8-16 - 24 шт.
- Гайка фланцева зубчаста М8 - 24 шт.
- Притиск міжмодульний для кріплення сонячних панелей 35 мм П - 14 шт.
- Притиск кінцевий для кріплення сонячних панелей 35 мм - 4 шт.
- Гвинт із циліндричною головкою з внутрішнім шестигранником M8-35 - 18 шт.
- Гайка монтажна М8 із фіксатором для кріплення сонячних панелей - 18 шт.
- Провід мідний для з'єднання АКБ 25 кв. мм - 20 см (з клемами) чорний - 1 шт.
- Провід мідний для з'єднання АКБ 25 кв. мм – 100 см (з клемами) червоний – 1 шт.
- Провід мідний для з'єднання АКБ 25 кв. мм - 100 см (з клемами) чорний - 1 шт.
- Кабель для сонячних електростанцій H1Z2Z2-K 1*4 30 м чорний (тато) - 1 шт.
- Кабель для сонячних електростанцій H1Z2Z2-K 1*4 30 м червоний (мама) - 1 шт.
- Ящик дерев'яний із кришкою для СЕС - 1 шт.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 43 кг |
| Ширина | 230 мм |
| Длина | 635 см |
| Высота | 40.1 мм |
| Основные | |
| Производитель | LogicPower |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Емкость аккумулятора | 115 А·ч |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Время автономной работы | 24 час |
| Мощность | 2 кВт |
| Производительность | 30 кВт*ч |
| Срок службы | 10 лет |
| Количество панелей | 2 шт |
| Количество аккумуляторов | 2 шт |
| Тип солнечной электростанции | Электростанция на фотобатареях |
| Мощность панели | 450 Вт |
| Напряжение станции | 220 В |
| Напряжение панели | 50 В |
| Количество инверторов | 1 шт |
| Мощность инверторов | 2 кВт |
| Количество контроллеров | 2 шт |
| Максимальная рабочая температура | 45 |
| Минимальная рабочая температура | -20 |
| Сечение подключаемых проводов | 8 кв.мм |
| Тип контроллера | MPPT |
| Максимальный ток солнечной батареи | 30 А |
| Максимальный ток нагрузки | 30 А |
| Напряжение отключения питания | 10.5 В |
| Напряжение возобновления питания | 12.5 В |
| Температурная компенсация | True |
| Максимальная мощность панели | 780 Вт |
| Электронная защита | Защита от перегрева, Защита от короткого замыкания, Защита от неправильной полярности, Защита от обрыва в цепи |
| Максимальное напряжение солнечных батарей | 50 В |
| Индикатор уровня заряда | True |
| Напряжение питания | 12 В, 24 В |
- Цена: 111 700 ₴








