Перейти на сайт Сервис-автоматика
Малогабаритний зарядний пристрій LP AC-017 6V-12V 1.7A призначений для свинцево-кислотних акумуляторних батарей типу AGM, AGM-MG та GEL. Цей пристрій забезпечує повний заряд акумуляторної батареї, автоматично відключається при повному заряді акумулятора до 14.8 V в режимі 12V та при повному заряді акумулятора до 7.2V в режимі 6V, чим збільшує термін його експлуатації. Принцип роботи зарядного пристрою дозволяє істотно знизити час зарядки батареї, а також запобігає «закипанню» акумулятора. Індикація режимів роботи: червоний - йде зарядка; зелений - зарядка закінчена або пристрій не підключений до акумулятора. Технічні характеристики: Напруга - 6/12 V; Струм заряду - 6V - 1.7А; 12V - 1.7А; Тип підключення - електричний затискач (крокодил).
Характеристики Зарядний пристрій для АКБ LP AC-017 6V-12V 1.7A
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Страна производитель | Китай |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Типоразмер аккумулятора | Другой |
| Напряжение питающей сети | 220 В, 230 В |
| Напряжение зарядки | 29.2 В |
| Ток заряда | 20 А |
| Номинальная мощность | 480 Вт |
| Количество заряжаемых аккумуляторов | 1 шт |
| Наличие амперметра | Нет |
| Наличие вольтметра | Нет |
| Ручка для переноса | Нет |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Тип индикатора | Светодиод |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Максимальная рабочая температура | 45 град. |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 189 мм |
| Высота | 110 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Масса | 1.9 кг |
- Цена: 686 ₴






