Даний товар відгружається після 100% передплати
LPY-W-PSW-2500VA+(1800Вт)10A/20A
ДБЖ з правильною синусоїдою LPY-W-PSW-2500VA+ (1800Вт) 10A/20A
Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) з правильною синусоїдою забезпечують автономну роботу електрообладнання від акумулятора у разі відключення живлення із загальної мережі.
Форма вихідної напруги у вигляді правильної (чистої) синусоїди дозволяє використовувати ДБЖ даного типу для електричної техніки:
- з трансформаторними блоками живлення
- з об'ємними індукційними котушками
- з дроселем
- з блоками живлення APFC (активна корекція фактора потужності) тощо
Джерело безперебійного живлення LPY-W-PSW-2500VA+ (1800Вт) 10A/20A має вбудовану функцію стабілізації напруги в діапазоні від 140-275 V на вході до 220±10% на виході.
3 кроки для підключення ДБЖ:
- Підключити акумулятор дотримуючись полярності;
- Підключити ДБЖ до мережі, вставивши вилку від ДБЖ у розетку 220В;
- Дочекатися закінчення самодіагностики та включення ДБЖ.
Увага! ДБЖ увімкнеться автоматично! Забороняється натискати кнопку включення та переривати самодіагностику!
ДБЖ з правильною синусоїдою та зовнішнім акумулятором застосовують:
- як джерела безперебійного живлення для газових, електричних або твердопаливних опалювальних котлів
- ДБЖ для аварійного освітлення
- для забезпечення резервного живлення серверних станцій та телекомунікаційного обладнання, завдяки функції швидкої (гарячої) заміни акумулятора
- UPS із чистою синусоїдою для циркуляційних насосів
- як стабілізатор напруги з джерелом резервного живлення для потужних та високошвидкісних комп'ютерів
Як обрати ДБЖ для котлів опалення та систем аварійного освітлення?
Перед тим як купити ДБЖ з правильною (чистою) синусоїдою необхідно врахувати такі технічні характеристики:
-
Сумарна потужність електроприладів, які будуть підключені до ДБЖ. Параметр можна знайти у технічній документації кожної з одиниць обладнання.
-
Пускова потужність – кількість електроенергії, яку споживає прилад під час увімкнення. Для підключення ДБЖ до обладнання з високими пусковими струмами необхідно вибирати потужнішу модель безперебійника.
-
Необхідний час для автономної роботи від акумуляторної батареї. Визначається з індивідуальних потреб споживача. Для довгострокової автономної роботи слід обирати ДБЖ із чистою синусоїдою на виході, до якого можна підключити зовнішній акумулятор.
ДБЖ з правильною синусоїдою LPY-W-PSW-2500VA+ (1800Вт) 10A/20A має потужність 2500/1800 Вт.
Характеристики LPY-W-PSW-2500VA+(1800Вт)10A/20A
Тип:
лінійно-інтерактивний з правильною синусоїдою
Потужність, VA/W:
2500/1800
Форма вихідної напруги:
правильна синусоїда
Діапазон вхідної напруги, V:
140-275
Вихідна напруга, V:
220±10%
Номінальна напруга АКБ, V:
24
Частотний діапазон, Hz:
50/60
Час перемикання, мс:
4-6
Струм заряду від мережі, A:
10/20
Кількість фаз:
1
Кількість виходів:
2
Тип індикації:
LCD
Тип під'єднання до мережі:
євровилка
Тип під'єднання навантаження до ДБЖ:
євророзетка
Тип під'єднання батареї до ДБЖ:
клеми
Функція стабілізації напруги AVR:
є
Захист:
від короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряду, надлишкового заряду батарей
Робоча температура, °C:
0 ~ +40
Матеріал корпусу:
метал
Колір:
чорний
Довжина, мм:
270
Ширина, мм:
170
Висота, мм:
330
Гарантія, міс:
24
Вага, кг:
11,6
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Страна производитель | Китай |
| Количество входных розеток | 1 шт |
| Количество выходных розеток | 2 шт |
| Тип монтажа | Настенный |
| Индикация | Цифровая |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность | 1.8 |
| Количество аккумуляторов | 1 шт. |
| Тип солнечной электростанции | Комбинированная электростанция |
| Напряжение станции | 220 В |
| Количество инверторов | 1 шт. |
| Мощность инверторов | 1.8 кВт |
| Технические характеристики | |
| Тип ИБП | Комбинированный ИБП |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Ток заряда | 20 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Минимальное входное напряжение | 140 В |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Выходная мощность | 1800 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 24 В |
- Цена: 13 533 ₴




