
Гибридный солнечный инвертор ДБЖ гібридний з правильною синусоїдою LPW-HY-5032-5000VA (5000Вт) 48V 80A MPPT 12
18 088 ₴
- Нет в наличии
- Код: 19414
+380 (50) 448-73-35
- +380 (63) 856-31-42
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
ДБЖ гібридний з правильною синусоїдою LPW-HY-5032-5000VA (5000Вт) 48V 80A MPPT 120-450V
Перейти на сайт Сервіс-автоматика
Вибрати Інвертор ДБЖ
Гібридне джерело безперебійного живлення з правильною синусоїдою і контролером МРРТ моделі LPW-HY-5032 - це багатофункціональний пристрій, головне завдання якого, забезпечення безперебійним живленням об"єктів різного призначення (будинок, офіс або міні-бізнес). Представлений в каталозі ДБЖ також доповнений функціоналом автономного живлення.
Модель ДБЖ/UPS LPW-HY-5032 гібридного типу має оптимальні технічні характеристики та дозволяє здійснювати заряд акумуляторних батарей як від загальної мережі, так і від альтернативних джерел живлення (сонячна енергія, вітрогенератор).
Характеристики ДБЖ гібридний з правильною синусоїдою LPW-HY-5032-5000VA (5000Вт) 48V 80A MPPT 120-450V
Вага, кг
10.55
Об'єм, м.куб
0.01782
Тип
гібридний MPPT з правильною синусоїдою
Потужність, VA/W
5000/5000
Форма вхідної напруги
правильна синусоїда
Форма вихідної напруги
правильна синусоїда
Діапазон вхідної напруги, V
170-280
Номінальна вхідна напруга (AC), V
230
Вихідна напруга, V
230
Номінальна напруга АКБ, V
48
Частотний діапазон, Hz
50/60±5 (налаштовується)
Час перемикання, мс
10
Струм заряду від мережі, A
60
Номінальний струм заряду (AC+PV), A
60
Максимальний струм заряду (AC+PV), A
80
Номінальна вхідна напруга від панелей, V
320
Максимальна вхідна напруга від панелей, V
500
Максимальна потужність панелей, W
5000
Струм заряду від панелей, A
80
Кількість MPPT трекерів, шт
1
Діапазон напруг MPPT, V
120-450
Максимальна напруга МРРТ (DC), V
500
Максимальний вхідний струм MPPT контролера (DC), A
18
Кількість фаз
1
Кількість виходів
1
Тип індикації
LED + LCD
Тип під'єднання до мережі
клеми
Тип під'єднання навантаження до ДБЖ
клеми
Тип під'єднання батареї до ДБЖ
клеми
Тип під'єднання панелі до ДБЖ
клеми
Інтерфейс під'єднання до ПК
USB, RS232, RS485, Bluetooth, Dry contacts - стандарт
Ефективність, %
93
Захист
від короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряду, надлишкового заряду батарей
Робоча температура, °C
-10 ~ +50
Матеріал корпусу
метал
Колір
білий, чорний
Довжина, мм
300
Ширина, мм
135
Висота, мм
440
Гарантія, міс
24
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Страна производитель | Китай |
| Тип монтажа | Настенный |
| Индикация | Цифровая |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Количество входных розеток | 1 шт |
| Мощность | 5 |
| Количество аккумуляторов | 4 шт. |
| Тип солнечной электростанции | Электростанция на фотобатареях |
| Напряжение станции | 220 В |
| Напряжение панели | 450 В |
| Количество контроллеров | 1 шт. |
| Технические характеристики | |
| Тип ИБП | MPPT |
| Ток заряда | 40 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Минимальное входное напряжение | 140 В |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Выходная мощность | 5000 Вт |
| Максимальная мощность | 5000 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 48 В |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 135 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Высота | 440 мм |
| Вес | 10.55 кг |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 18 088 ₴




