ДАНИЙ ТОВАР ВІДГРУЖАЄТЬСЯ ПІСЛЯ 100% ПЕРЕДПЛАТИ
Гібридний сонячний інвертор (ДБЖ) LPW-MAXII-8000VA (8000Вт) MPPT 150A OFF GRID
Перейти на сайт Сервіс-автоматика
Вибрати Інвертор ДБЖ
ДБЖ гібридний з правильною синусоїдою LPW-MAXII OFF GRID
Гібридні джерела безперебійного живлення з правильною синусоїдою мають усі необхідні набори функцій для забезпечення резервного живлення електричною енергією приватного будинку, квартири офісу, складу та інших об'єктів.
UPS з правильною синусоїдою та MPPT контролером:
- Можна використовувати як інвертор для сонячних панелей;
- У комплекті з акумуляторами може застосовуватися як джерело безперебійного живлення;
- Може працювати як автономний інвертор без підключення акумулятора. Електроустаткування живиться електроенергією від сонячних батарей або від мережі 220V, залежно від часу доби та генерації фотомодулів.
ДБЖ гібридний з правильною синусоїдою здатний автоматично керувати джерелами електричної енергії:
- сонячні панелі
- мережа
- акумуляторні батареї
Ця функція дозволяє ефективно використовувати сонячну енергію для досягнення автономності подачі електрики до будинку чи офісу. А також оптимізувати витрати на оплату електроенергії.
Купити гібридний ДБЖ з правильною синусоїдою: де застосовується?
- Сонячні електростанції.
- Системи резервного живлення опалювальних котлів, автономного водопостачання і т.д.
- Для безперебійного живлення потужних комп'ютерів та серверних станцій.
- Для автономного живлення побутової техніки (холодильник, аудіотехніка, кондиціонер, повітряний компресор) та іншої техніки з імпульсними блоками живлення.
Гібридні інвертори з правильною синусоїдою та MPPT контролером - переваги використання:
- ефективність роботи сонячних фотомодулів зростає до 30%;
- у разі затінювання частини площі сонячних батарей інвертор автоматично оптимізує генерацію;
- UPS з MPPT гарантує ефективну роботу системи за будь-яких температур, вологості та погодних умов;
- функція стабілізації в широкому діапазоні вхідної напруги - 90-280 V;
- ККД – до 98%;
Технічні характеристики ДБЖ LPW-MAXII OFF GRID
- Вихідна напруга - 230 V;
- Діапазон вхідної напруги - 90-280 V;
- Потужність - 11000/11000 VA/W;
- Форма вихідної напруги - правильна синусоїда.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Страна производитель | Китай |
| Количество входных розеток | 1 шт |
| Тип монтажа | Настенный |
| Индикация | Цифровая |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность | 11000 |
| Количество аккумуляторов | 4 шт. |
| Тип солнечной электростанции | Электростанция на фотобатареях |
| Напряжение станции | 220 В |
| Напряжение панели | 450 В |
| Количество контроллеров | 2 шт. |
| Технические характеристики | |
| Тип ИБП | MPPT |
| Ток заряда | 150 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Минимальное входное напряжение | 140 В |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Выходная мощность | 11000 Вт |
| Допустимая пиковая мощность | 11000 Вт |
| Максимальная мощность | 11000 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 48 В |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 158.4 мм |
| Ширина | 502 мм |
| Высота | 530 мм |
| Вес | 45 кг |
- Цена: 55 361 ₴





