
LiFePO4 Зарядний пристрій для акумуляторів LiFePO4 48V (58.4V)-10A-480W-LED
2 234 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 20306
+380 (50) 448-73-35
- +380 (63) 856-31-42
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Перейти на сайт Сервис-автоматика
Зарядний пристрій 48V (58.4V)-10A-480W-LED використовують для заряджання літій-залізо-фосфатних акумуляторів.
Для зарядки LiFePO4 акумуляторів за допомогою спеціальних пристроїв використовують наступний алгоритм: постійний струм/постійна напруга. Такий принцип забезпечує швидке заряджання АКБ без ризику перезарядження.
Щоб продовжити термін служби та уникнути пошкодження батареї, літій-залізо-фосфатні акумулятори не рекомендується заряджати пристроями, призначеними для інших типів АКБ.
Технічні характеристики.
- Вхідна напруга: AC 110-240 V;
- Вихідна напруга: 48 V;
- Вихідний струм: 10 A;
- Індикація: LED.
Вага, кг
1.8
Тип
зарядні пристрої для АКБ
Вхідна напруга, V
110-240
Вихідна напруга, V
48
Робоча напруга, V
220
Напруга повного заряду, V
58.4
Вихідна потужність, W
480
Вихідний струм, A
10
Індикація
LED
Довжина, мм
275
Ширина, мм
125
Висота, мм
55
Гарантія, міс
12
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Типоразмер аккумулятора | Другой |
| Напряжение питающей сети | 220 В, 230 В |
| Напряжение зарядки | 14.4 В |
| Ток заряда | 8 А |
| Количество режимов заряда | 2 |
| Номинальная мощность | 100 Вт |
| Количество заряжаемых аккумуляторов | 2 шт |
| Наличие амперметра | Да |
| Наличие вольтметра | Да |
| Ручка для переноса | Нет |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Тип индикатора | Дисплей |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Максимальная рабочая температура | 45 град. |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 170 мм |
| Высота | 98 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Масса | 0.56 кг |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 2 234 ₴

