
Зарядний пристрій для акумуляторів LiFePO4 12V (14.6V)-40A-480W
6 384 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14594
+380 (50) 448-73-35
- +380 (63) 856-31-42
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Перейти на сайт Сервис-автоматика
Выбрать зарядное устройство
Галузь використання.
Зарядний пристрій 12V (14.6V) -40A-480W призначено для заряду літій-залізо-фосфатних акумуляторних батарей.
Для зарядки LiFePO4 акумуляторів за допомогою спеціальних пристроїв використовують наступний алгоритм: постійний струм / постійна напруга. Такий принцип забезпечує швидку зарядку АКБ без ризику перезарядження.
Щоб продовжити термін служби та уникнути пошкодження батареї, літій-залізо-фосфатні акумулятори не рекомендовано заряджати пристроями, призначеними для інших типів АКБ.
Технічні характеристики.
Вхідна напруга: AC 110-240V
Вихідна напруга: 12V
Вихідний струм: 40A
Індикація (червоний - йде заряд; зелений - батарея заряджена)
Вага, кг
1.8
Об'єм, м.куб
0.007308
Тип
зарядні пристрої для АКБ
Вхідна напруга, V
110-240
Вихідна напруга, V
12
Робоча напруга, V
220
Напруга повного заряду, V
14.6
Вихідна потужність, W
480
Вихідний струм, A
40
Індикація
LED
Довжина, мм
205
Ширина, мм
125
Висота, мм
100
Гарантія, міс
12
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Страна производитель | Китай |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Типоразмер аккумулятора | Другой |
| Напряжение питающей сети | 220 В, 230 В |
| Напряжение зарядки | 12 В |
| Ток заряда | 4 А |
| Количество режимов заряда | 2 |
| Номинальная мощность | 48 Вт |
| Количество заряжаемых аккумуляторов | 4 шт |
| Наличие амперметра | Нет |
| Наличие вольтметра | Нет |
| Ручка для переноса | Нет |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Тип индикатора | Светодиод |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Максимальная рабочая температура | 45 град. |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 170 мм |
| Высота | 98 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Масса | 0.56 кг |
Информация для заказа
- Цена: 6 384 ₴


