
Монтаж, Встановлення оплачуються окремо Сонячна електростанція (СЕС) 1kW АКБ 1.2kWh (карбон) 100 Ah Стандарт
37 332 ₴
- Нет в наличии
- +380 (63) 856-31-42
Даний товар відгружається тільки після 100% передплати
Монтаж, Встановлення оплачуються окремо
Комплект СЕС Стандарт 1кВт 1.2кВт/год АКБ 100 Ah
Міні сонячна електростанція для дачі та будинку потужністю 1кВт здатна забезпечити:
- електроустаткування автономною електроенергією у світлий час доби;
- резервне живлення побутової та комп'ютерної техніки у разі тривалих аварійних відключень електроенергії.
Чому сонячна електростанція «під ключ» – ефективна заміна паливним генераторам та іншим джерелам резервного живлення?
- Система не вимагає додаткового технічного обслуговування і не потребує палива, бо сонце є невичерпним джерелом електроенергії;
- Устаткування СЕС підключається до мережі живлення квартири/будинку/офісу. Для перемикання в режим резервного живлення не потрібно витрачати багато часу та сил;
- Зручна система контролю параметрів роботи системи;
- Довгострокова експлуатація обладнання без ремонту та ТО;
- Можливість компенсувати витрати на оплату комунальних платежів шляхом споживання електроенергії від сонячних панелей у світлий час доби.
Сонячна електростанція потужністю 1кВт - у комплекті:
- Сонячна панель LP Longi Solar Half-Cell 450W (35 профиль. монокристалл) - 3 шт.
- ДБЖ LogicPower LPY-С-PSW-1500VA (1050Вт) MPPT 24V – 1 шт.
- Акумулятор гелевий LPM-GL 12V - 100 Ah – 1шт..

Сонячна електростанція: комплект для України, як утворюється ціна?
Вартість комплекту сонячної електростанції для будинку залежить від типу акумуляторних батарей.
Сонячні електростанції "під ключ" потужністю 1кВт категорії "Стандарт" включають гелеві акумуляторні батареї (Gel) ємністю 100 Ah.
Альтернативні джерела енергії для дому: переваги використання гелевих АКБ
- Тривалий термін експлуатації 7-8 років. Ресурс циклів заряд/розряд -1200
- Можна встановлювати у житлових приміщеннях. В'язка структура електроліту та повна герметичність корпусу виключають витікання кислоти та гарантують відсутність шкідливих випарів.
- Ефективна робота. Технологія виготовлення гелевих АКБ передбачає цих батарей здатність витримувати тривалий розряд, циклічний розряд, глибокий розряд і розряд високими струмами.
- Низькі показники саморозряду при тривалому зберіганні
- Надійний самозахист від перерозряду та надмірного заряду батареї.
Чи можна встановити домашню СЕС своїми руками?
Сонячні фотомодулі, що входять до комплектації, повністю готові до самостійного монтажу. Вам не потрібно встановлювати додаткові засоби захисту сонячних батарей.
Рекомендуємо розташувати сонячні батареї у місцях, де багато сонячного світла. Уникайте попадання тіні від дерев або будівель на робочу площу фотоелементів.
Сонячні батареї можна монтувати на даху, землі, а також на спеціальних зварних конструкціях. Під час встановлення фотомодулів орієнтуйтеся на південну сторону.
Монтаж несучих конструкцій сонячних батарей здійснюється за допомогою відповідних кріплень на алюмінієві рами. На тильній стороні рам передбачені отвори кріплення.
Дотримуйтесь полярності при підключенні всіх електричних з'єднань постійного струму. Уважно перевірте полярність сонячних панелей та акумуляторів перед монтажем за допомогою тестера.
Для безпечної експлуатації сонячної електростанції встановіть заземлення кріпильних конструкцій, корпусу та інвертора.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 43 кг |
| Ширина | 230 мм |
| Длина | 635 см |
| Высота | 40.1 мм |
| Основные | |
| Производитель | LogicPower |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Емкость аккумулятора | 115 А·ч |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Время автономной работы | 24 час |
| Мощность | 2 кВт |
| Производительность | 30 кВт*ч |
| Срок службы | 10 лет |
| Количество панелей | 2 шт |
| Количество аккумуляторов | 2 шт |
| Тип солнечной электростанции | Электростанция на фотобатареях |
| Мощность панели | 450 Вт |
| Напряжение станции | 220 В |
| Напряжение панели | 50 В |
| Количество инверторов | 1 шт |
| Мощность инверторов | 2 кВт |
| Количество контроллеров | 2 шт |
| Максимальная рабочая температура | 45 |
| Минимальная рабочая температура | -20 |
| Сечение подключаемых проводов | 8 кв.мм |
| Тип контроллера | MPPT |
| Максимальный ток солнечной батареи | 30 А |
| Максимальный ток нагрузки | 30 А |
| Напряжение отключения питания | 10.5 В |
| Напряжение возобновления питания | 12.5 В |
| Температурная компенсация | True |
| Максимальная мощность панели | 780 Вт |
| Электронная защита | Защита от перегрева, Защита от короткого замыкания, Защита от неправильной полярности, Защита от обрыва в цепи |
| Максимальное напряжение солнечных батарей | 50 В |
| Индикатор уровня заряда | True |
| Напряжение питания | 12 В, 24 В |
- Цена: 37 332 ₴







