ДБЖ з правильною синусоїдою 24V LPE-W-PSW-5000VA+ (3500Вт) 1-60A
Перейти на сайт Сервіс-автоматика
Вибрати Інвертор ДБЖ
ДБЖ з правильною синусоїдою серії LPE потужністю 5000/3500 VA/W
Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) з правильною синусоїдою серії LPE призначені для роботи із зовнішніми АКБ з гнучким регулюванням струмів заряду.
Інтелектуальний зарядний пристрій дозволяє підключати АКБ з ємністю 20 Ah для слабкострумового навантаження як одного циркуляційного насоса потужністю 45-60 Вт. Також можна підключити АКБ ємністю від 150 Ah (залежить від моделі) для збільшення часу автономного живлення.
Особливості серії LPE:
- Чиста синусоїда на виході;
- Мікропроцесорне керування;
- Підходить для всіх видів навантажень, таких як резистивні, індуктивні, випрямлені навантаження та двигуни;
- Струм і напруга заряду встановлюються в меню на передній панелі;
- Відключення, що настроюється, без навантаження і режим енергозбереження;
- Захист від короткого замикання, перевантаження та низького заряду батареї;
- Інтелектуальний тривалий час резервного живлення;
- Сумісність з генераторами та можливість налаштування інвертора та генератора.
У разі не повного відключення зовнішнього електроживлення, а просто зниження рівня напруги в мережі, користуючись вбудованим релейним стабілізатором напруги, ДБЖ ступінчасто піднімає напругу, тим самим підключене навантаження захищається від зниженої напруги в мережі. При підвищеній напрузі стабілізатор знижує його.
ДБЖ з правильною синусоїдою та зовнішнім акумулятором застосовують:
- як джерела безперебійного живлення для газових або твердопаливних опалювальних котлів
- ДБЖ для аварійного освітлення
- для забезпечення резервного живлення серверних станцій та телекомунікаційного обладнання
- UPS із чистою синусоїдою для циркуляційних насосів
- як стабілізатор напруги з джерелом резервного живлення для потужних та високошвидкісних комп'ютерів
Типи зовнішніх акумуляторних батарей, які можна підключити до ДБЖ:
- Свинцево-кислотний AGM. Ресурс роботи - до 400 циклів заряд/розряд
- AGM (мультигель). Ресурс роботи – до 800 циклів заряд/розряд
- Гелевий (Gel) акумулятор. Ресурс роботи – до 1200 циклів заряд/розряд
- Літій залізо фосфатний акумулятор. Ресурс роботи до 7000 циклів заряд/розряд
Вага, кг
37.3
Об'єм, м.куб
0.064058
Тип
лінійно-інтерактивний з правильною синусоїдою
Кількість фаз
1
Потужність, VA/W
5000/3500
Форма вихідної напруги
правильна синусоїда
Діапазон вхідної напруги, V
150-282
Вихідна напруга, V
220/230/240±5%
Номінальна напруга АКБ, V
24
Частотний діапазон, Hz
40/70
Час перемикання, мс
10
Струм заряду від мережі, A
1-60
Кількість виходів
1
Тип індикації
LCD
Тип під'єднання до мережі
клеми
Тип під'єднання навантаження до ДБЖ
клеми
Тип під'єднання батареї до ДБЖ
клеми
Функція стабілізації напруги AVR
є
Ефективність, %
95
Захист
від перевантаження, перенапруги, короткого замикання, перезаряджання, перегріву, низького заряду батарей
Робоча температура, °C
0 ~ +40
Матеріал корпусу
метал
Встановлення
настінна
Колір
чорний
Довжина, мм
270
Ширина, мм
210
Висота, мм
520
Гарантія, міс
24
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Мощность | 3.5 кВт |
| Напряжение станции | 220 В |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Количество инверторов | 1 шт |
| Мощность инверторов | 3.5 кВт |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Производитель | AGM |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип монтажа | Настенный |
| Состояние | Новое |
| Количество входных розеток | 1 шт. |
| Количество выходных розеток | 2 шт. |
| Индикация | Цифровая |
| Дополнительный аккумулятор | False |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 37.3 кг |
| Длина | 520 см |
| Ширина | 210 мм |
| Технические характеристики | |
| Частота тока | 50 |
| Ток заряда | 40 |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Выходная мощность | 2100 Вт |
| Тип ИБП | Комбинированный ИБП |
| Минимальное входное напряжение | 140 В |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Напряжение аккумулятора | 48 В |
Информация для заказа
- Цена: 27 077 ₴






