
Гібридний сонячний інвертор, MUST PV18-3224VPM, 3200W, 24V, ток заряда 60A, 160-275V, MPPT (60А, 30-160 Vdc)
18 475 ₴
- Под заказ
- Код: 37156
Отправка с 12 мая 2026- +380 (63) 856-31-42
Даний товар відгружається після 100% передплати
Гібридний сонячний інвертор, ДБЖ MUST PV18-3224VPM, 3200W, 24V, ток заряда 60A, 160-275V, MPPT (60А, 30-160 Vdc)
Перейти на сайт Сервіс-автоматика
Вибрати Інвертор ДБЖ
Опис
Гібридне джерело безперебійного живлення - це високоякісні багатофункціональні пристрої, призначені для створення систем гарантованого електроживлення квартир, приватних будинків, котеджів та об`єктів міні-бізнесу, доповнені функцією автономного живлення. зарядний струм АКБ, встановлювати пріоритет мережі або альтернативного джерела живлення, а так само встановлювати діапазон вхідної напруги.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Виробник Must
Модель PV18-3224VPM II
Країна походження Китай
Тип ДБЖ автономний
Кількість фаз 1
Робота в паралелі немає
Тип зарядного пристрою від СП МРРТ
Кількість МРРТ 1
ККД% 98
Інтерфейс RS232/USB
Робота з генератором: так
Вхідні характеристики змінного струму
Форма вхідного сигналу синусоїда
Номінальна напруга, 230
Номінальна потужність,Вт 3200
Вихідні характеристики
Номінальна потужність, Вт 3000
Пікова потужність, Вт (протягом 5 сек) 6400
Вихідний струм, А 14
Вихідна напруга, 230
Форма вихідного сигналу синусоїда
Частота вихідного сигналу, Гц 50/60
Характеристики зарядно-розрядного пристрою
Діапазон вхідної напруги, 20-30
Номінальна напруга, 24
Максимальний струм заряду, А (мережа + сонце) 120
Максимальний струм заряду від мережі, А 60
Максимальний струм розряду АКБ, А 133
Тип підтримуваних акумуляторів GEL/AGM/LEAD/LiFePO4/Li-ion
Тип охолодження активний
Вхідні характеристики МРРТ(PWM)
Номінальна потужність, Вт 1600
Максимальна потужність, Вт 1600
Діапазон робочої напруги,В 30-128
Діапазон вхідної напруги, 30-160
Макс.напруження холостого ходу,В 160
Вхідний струм ,А 18
Габарити,мм 367.4/254.5/103
Маса, кг 5.5
Характеристики робочого середовища
Робоча температура, З 0- +50
Температура зберігання, З 0- +50
Клас захисту IP21
Вхідні характеристики МРРТ(PWM)
Номінальна потужність, Вт 1600
Максимальна потужність, Вт 1600
Діапазон робочої напруги,В 30-128
Діапазон вхідної напруги, 30-160
Макс.напруга холостого ходу,В 160
Вхідний струм ,А 18
Габарити,мм 367.4/254.5/103
Маса, кг 5.5
Характеристики робочого середовища
Робоча температура, З 0- +50
Температура зберігання, З 0- +50
Клас захисту IP21
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Must |
| Страна производитель | Китай |
| Тип солнечной электростанции | Электростанция на фотобатареях |
| Мощность | 3.2 кВт |
| Напряжение панели | 160 В |
| Напряжение станции | 220 В |
| Количество аккумуляторов | 2 шт |
| Количество инверторов | 1 шт |
| Мощность инверторов | 3.2 кВт |
| Количество контроллеров | 1 шт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип монтажа | Настенный |
| Состояние | Новое |
| Количество входных розеток | 1 шт. |
| Количество выходных розеток | 2 шт. |
| Индикация | Цифровая |
| Дополнительный аккумулятор | False |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 367 см |
| Ширина | 254 мм |
| Технические характеристики | |
| Частота тока | 50 |
| Ток заряда | 40 |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Выходная мощность | 2100 Вт |
| Тип ИБП | Комбинированный ИБП |
| Минимальное входное напряжение | 140 В |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Напряжение аккумулятора | 48 В |
- Цена: 18 475 ₴


