Даний товар відгружається після 100% передплати
Сонячний інвертор (ДБЖ) LogicPower LPY-С-PSW-1500VA (1050Вт) MPPT 24V
Сонячний інвертор - пристрій, який перетворює постійний струм (DC) від сонячних панелей або акумуляторних батарей, змінний струм (AC), необхідний для живлення побутової або офісної техніки.
Сонячний інвертор 24V з МРРТ контролером здатний заряджати акумулятор як від електромережі, так і від сонячних панелей.
ДБЖ для сонячних електростанцій із вбудованим контролером MPPT дозволяє максимально ефективно використовувати потенціал сонячних панелей, збільшуючи та оптимізуючи потужність заряду на виході.
Форма вихідної напруги у вигляді правильної (чистої) синусоїди дозволяє використовувати ДБЖ даного типу для електричної техніки:
- з трансформаторними блоками живлення
- з об'ємними індукційними котушками
- з дроселем
- з блоками живлення APFC (активна корекція фактора потужності) тощо
Джерело безперебійного живлення LPY-W-PSW-1500VA+ (1050Вт) 10A/15A має вбудовану функцію стабілізації напруги в діапазоні від 140-275 V на вході до 220±10% на виході.
3 кроки для підключення ДБЖ:
- Підключити акумулятор дотримуючись полярності;
- Підключити ДБЖ до мережі, вставивши вилку від ДБЖ у розетку 220В;
- Дочекатися закінчення самодіагностики та включення ДБЖ.
Увага! ДБЖ увімкнеться автоматично! Забороняється натискати кнопку включення та переривати самодіагностику!
ДБЖ з правильною синусоїдою та зовнішнім акумулятором застосовують:
- як джерела безперебійного живлення для газових або твердопаливних опалювальних котлів
- ДБЖ для аварійного освітлення
- для забезпечення резервного живлення серверних станцій та телекомунікаційного обладнання, завдяки функції швидкої (гарячої) заміни акумулятора
- UPS із чистою синусоїдою для циркуляційних насосів
- як стабілізатор напруги з джерелом резервного живлення для потужних та високошвидкісних комп'ютерів
Як обрати ДБЖ для котлів опалення та систем аварійного освітлення?
Перед тим як купити ДБЖ з правильною (чистою) синусоїдою необхідно врахувати такі технічні характеристики:
-
Сумарна потужність електроприладів, які будуть підключені до ДБЖ. Параметр можна знайти у технічній документації кожної з одиниць обладнання.
-
Пускова потужність – кількість електроенергії, яку споживає прилад під час увімкнення. Для підключення ДБЖ до обладнання з високими пусковими струмами необхідно вибирати потужнішу модель безперебійника.
-
Необхідний час для автономної роботи від акумуляторної батареї. Визначається з індивідуальних потреб споживача. Для довгострокової автономної роботи слід обирати ДБЖ із чистою синусоїдою на виході, до якого можна підключити зовнішній акумулятор.
ДБЖ з правильною синусоїдою LPY-W-PSW-1500VA+ (1050Вт) 10A/15A має потужність 1500/1050 Вт.
Типи зовнішніх акумуляторних батарей, які можна підключити до ДБЖ:
- Свинцево-кислотний AGM. Ресурс роботи - до 400 циклів заряд/розряд
- AGM (мультигель). Ресурс роботи – до 800 циклів заряд/розряд
- Гелевий (Gel) акумулятор. Ресурс роботи – до 1200 циклів заряд/розряд
- Літій залізо фосфатний акумулятор. Ресурс роботи до 7000 циклів заряд/розряд
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность | 0.35 |
| Количество аккумуляторов | 1 шт. |
| Тип солнечной электростанции | Комбинированная электростанция |
| Напряжение станции | 220 В |
| Количество инверторов | 1 шт. |
| Мощность инверторов | 0.35 кВт |
| Основные | |
| Дополнительный аккумулятор | 0 |
| Количество входных розеток | 1 шт. |
| Количество выходных розеток | 2 шт. |
| Тип монтажа | Настенный |
| Индикация | Цифровая |
| Технические характеристики | |
| Тип ИБП | Комбинированный ИБП |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Ток заряда | 10 |
| Частота тока | 50 |
| Минимальное входное напряжение | 140 В |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Выходная мощность | 350 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
- Цена: 12 569 ₴




