
100Ач Акумуляторна батарея E-BOX-48100R LiFePO4 51.2V100Аh(5.12kWh) 440x620x117 , 51kg
55 444,91 ₴
- В наличии
- Код: 37612
- +380 (63) 856-31-42
Даний товар відгружаэться після 100% передплати
100Ач Акумуляторна батарея E-BOX-48100R LiFePO4 51.2V100Аh(5.12kWh) 440x620x117 , 51kg для ДБЖ
Прейти на сайт СЕРВИС-АВТОМАТИКА
Выбрать аккумуляторную батарею
Опис
Серія E-BOX, акумулятор LFP нового покоління для домашньої системи зберігання енергії. Це забезпечує
безпечний, добре розроблений і високопродуктивний стандартний акумулятор LFP для вас. Акумуляторна батарея
компактний, простий у встановленні, не потребує обслуговування та може бути розгорнутий у складі
система накопичення енергії, будучи зібраною паралельно. Він широко застосовується в домашніх умовах,
невеликі комерційні та промислові системи зберігання енергії, а також телекомунікаційні станції.
Основні характеристики:
• Номінальна напруга: 51.2В
• Місткість: 100 Ач
• Розміри: 440x620x117 мм
• Вага: 51кг
• Тип батареї: LiFePO4 (літій-залізо-фосфат)
• Цикли заряджання: 6000 циклів при 80% DOD (глибина розряду)
• Діапазон робочих температур:
- Заряд: від 0 ° C до 45 ° C
- Розряд: від -20 ° C до 60 ° C
- Зберігання: від -20 ° C до 45 ° C
• Максимальний безперервний розрядний струм: 100 А
• Максимальний струм заряду: 100 А
Номінальний струм заряду 50А
• Час повної зарядки: 2-3 години
• Саморозряд: Менш ніж 3% на місяць
Робота в паралелі
Области применения: для чего нужен аккумулятор?
Универсальные внешние аккумуляторы типа используют:
В телекоммуникационных и других системах связи. Для оборудования систем видеонаблюдения, безопасности, охранной, противопожарной и другой сигнализации. В системах бесперебойного питания серверных станций. Как источник питания для медицинского, лабораторного, торгового и другого специализированного оборудования. В системах накопления энергии от альтернативных источников (АКБ для солнечных батарей). Для обеспечения автономного или аварийного освещения. Как аккумуляторы для блоков бесперебойного питания и UPS.| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип тягового аккумулятора | LiFePO4 |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Номинальное рабочее напряжение | 48 В |
| Ток заряда | 100 А |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 440 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Высота | 117 мм |
| Вес | 51 кг |
- Цена: 55 444,91 ₴

