ДАНИЙ ТОВАР ВІДГРУЖАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО ПО 100% ПЕРЕДПЛАТІ
ДБЖ з правильною синусоїдою 12V LPY-B-PSW-500VA+ (350Вт) 5A/10A
Перейти на сайт Сервіс-автоматика
Вибрати Інвертор ДБЖ
ДБЖ з правильною синусоїдою LPY-B-PSW-500VA+ (350Вт) 5A/10A
Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) з правильною синусоїдою забезпечують автономну роботу електрообладнання від акумулятора у разі відключення живлення із загальної мережі.
Форма вихідної напруги у вигляді правильної (чистої) синусоїди дозволяє використовувати ДБЖ даного типу для електричної техніки:
- з трансформаторними блоками живлення
- з об'ємними індукційними котушками
- з дроселем
- з блоками живлення APFC (активна корекція фактора потужності) тощо
Джерело безперебійного живлення LPY-B-PSW-500VA+ (350Вт) 5A/10A має вбудовану функцію стабілізації напруги в діапазоні від 140-275 V на вході до 220±10% на виході.
3 кроки для підключення ДБЖ:
- Підключити акумулятор дотримуючись полярності;
- Підключити ДБЖ до мережі, вставивши вилку від ДБЖ у розетку 220В;
- Дочекатися закінчення самодіагностики та включення ДБЖ.
Увага! ДБЖ увімкнеться автоматично! Забороняється натискати кнопку включення та переривати самодіагностику!
ДБЖ з правильною синусоїдою та зовнішнім акумулятором застосовують:
- як джерела безперебійного живлення для газових або твердопаливних опалювальних котлів
- ДБЖ для аварійного освітлення
- для забезпечення резервного живлення серверних станцій та телекомунікаційного обладнання, завдяки функції швидкої (гарячої) заміни акумулятора
- UPS із чистою синусоїдою для циркуляційних насосів
- як стабілізатор напруги з джерелом резервного живлення для потужних та високошвидкісних комп'ютерів
ДБЖ з правильною синусоїдою LPY-B-PSW-500VA+ (350Вт) 5A/10A має потужність 500/350 Вт.
Типи зовнішніх акумуляторних батарей, які можна підключити до ДБЖ:
- Свинцево-кислотний AGM. Ресурс роботи - до 400 циклів заряд/розряд
- AGM (мультигель). Ресурс роботи – до 800 циклів заряд/розряд
- Гелевий (Gel) акумулятор. Ресурс роботи – до 1200 циклів заряд/розряд
- Літій залізо фосфатний акумулятор. Ресурс роботи до 7000 циклів заряд/розряд
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Страна производитель | Китай |
| Количество входных розеток | 1 шт |
| Количество выходных розеток | 2 шт |
| Тип монтажа | Напольный |
| Индикация | Цифровая |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал корпуса | Металл и пластик |
| Технические характеристики | |
| Тип ИБП | Интерактивный |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Ток заряда | 10 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Минимальное входное напряжение | 140 В |
| Максимальное входное напряжение | 275 В |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Выходная мощность | 350 Вт |
| Максимальная мощность | 500 Вт |
| Время переключения | 4 мс |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 340 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Высота | 220 мм |
| Вес | 5.45 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип контроллера | ON/OFF |
- Цена: 5 419 ₴




Отправка с 26 июня 2026