
460 Вт Сонячна панель LP JW-BF Half-Cell - 460W (30 профіль, монокристал, двосторон Солнечная панель (Батарея)
5 704 ₴
Минимальный заказ — 10 шт.
- Под заказ
- Только оптом
- Код: 22486
Отправка с 27 июня 2026- +380 (63) 856-31-42
Перейти на сайт СЕРВИС-АВТОМАТИКА
ТОВАР ВіДГРУЖАЄТЬСЯ ПіСЛЯ 100% ПЕРЕДПЛАТИ
Вибрати Фотоелектричні модулі (сонячні панелі)
Дана модель фотомодуля виготовлена з високоякісного монокристалу, тому виробник гарантує високу продуктивність – ККД становить 21.13%. Висока ефективність забезпечується завдяки технології N-Tipe. У виробництві панелей цього типу використовують кремній, який додаються негативні домішки (наприклад фосфор). Це створює негативний заряд у матеріалі кристала, на відміну від панелей p-type з позитивним зарядом (наприклад, бор).
Габарити пристрою: 2018*1042*30 мм. Вага складає 28кг. Загальна кількість фотоелементів – 144 прим. по 6 штук у 24 ряди.
Фотомодуль покритий високоякісним загартованим склом завтовшки 3.2 мм. Витримує механічні вітрові та снігові навантаження, тиском 2400Па та 5200Па відповідно. Сонячна панель відповідає класу захисту IP68, тому пил та волога ніяк не впливають на ефективність роботи пристрою. Потужність сонячного фотомодуля складає 460Вт. Максимальна напруга та максимальна сила струму – 42.0В та 10.96А відповідно. Сила струму короткого замикання складає 11.56А. Напруга на відкритому контурі – 50.4В.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LONGi Solar |
| Страна производитель | Китай |
| Тип панели | Монокристаллическая |
| Материал изготовления модуля | Монокристаллический кремний |
| Материал рамки | Алюминий |
| Мощность | 550 Вт |
| Ток при максимальной мощности | 10.96 А |
| Напряжение при максимальной мощности | 42 В |
| Ток короткого замыкания | 11.56 А |
| Напряжение холостого хода | 50.4 В |
| Количество элементов | 144 шт |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 85 град. |
| Степень защиты IP | 68 |
| КПД, не менее | 21.28 % |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 28 кг |
| Длина | 2018 мм |
| Ширина | 1042 мм |
| Толщина | 30 мм |
- Цена: 5 704 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.




