
435 Вт Сонячна панель Longi Solar LR5-54HTH-435M, 435Вт (30 профіль. монокристал) Солнечная панель (Батарея)
5 072 ₴
Минимальный заказ — 10 шт.
- Под заказ
- Только оптом
- Код: 23723
Отправка с 27 июня 2026- +380 (63) 856-31-42
Перейти на сайт СЕРВИС-АВТОМАТИКА
ТОВАР ВіДГРУЖАЄТЬСЯ ПіСЛЯ 100% ПЕРЕДПЛАТИ
Вибрати Фотоелектричні модулі (сонячні панелі)
Монокристалічна сонячна панель LR5-54HTH-435M застосовується в системах мережевих, гібридних чи автономних сонячних електростанцій. Фотомодуль має потужність 435Вт. Коефіцієнт корисної дії сонячної панелі є дуже високим і складає 22,30%, в парі з інвертором, дозволяє її ефективно використовувати для отримання прибутку за «зеленим тарифом» або автономного енергозабезпечення. При створенні моделі використані найкращі матеріали та компоненти ринку фотовольтаїки. 108 якісних кремнієвих елементів закріплені в рамі з композитного сплаву, товщиною 30мм, у 18 рядів. Перетворюючи енергію сонця на постійний електричний струм з максимальною напругою 33,04В та силою 13,17А, вони мають низький рівень нагрівання, збільшуючи таким чином продуктивність кожного елементу. Поверхня панелі надійно захищена 3,2-міліметровим загартованим склом. Сонячна батарея пройшла випробування градом розміром 25мм про швидкості вітру 23м/c. Конструкція здатна витримувати снігове навантаження до 5200Па та вітрове навантаження до 2400Па. Стійка до впливу солоної вологи, аміаку та пилу, що підтверджено незалежним тестуванням. Компанія-виробник надає 10 років гарантії на деталі та компоненти фотомодуля. Гарантійний термін на збереження лінійних вихідних показників становить 25 років, при цьому на закінчення цього терміну рівень потужності панелі не менший, ніж 89,10%. Тобто, деградація панелі за 25 років експлуатації складає всього 11.10%.
Характеристики Сонячна панель Longi Solar LR5-54HTH-435M, 435Вт (30 профіль. монокристал)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LONGi Solar |
| Страна производитель | Китай |
| Тип панели | Монокристаллическая |
| Материал изготовления модуля | Монокристаллический кремний |
| Материал рамки | Алюминий |
| Мощность | 435 Вт |
| Ток при максимальной мощности | 13.17 А |
| Напряжение при максимальной мощности | 33.4 В |
| Ток короткого замыкания | 14.2 А |
| Напряжение холостого хода | 39.33 В |
| Количество элементов | 108 шт |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 85 град. |
| Степень защиты IP | 68 |
| КПД, не менее | 22.3 % |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 22.3 кг |
| Длина | 1722 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Толщина | 30 мм |
- Цена: 5 072 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.




