
УЦІНКА 550Вт Монокристалічний сонячний модуль (панель) Leapton LP182*182-M-72-MH/550
5 650 ₴
Минимальный заказ — 5 шт.
Показать все оптовые цены- Нет в наличии
- Только оптом
- +380 (63) 856-31-42
УЦІНКА, на панели есть вмятины и царапины плучны при погрузке и разгузке.
Панель новая рабочая
Перейти на сайт СЕРВИС-АВТОМАТИКА
ТОВАР ВіДГРУЖАЄТЬСЯ ПіСЛЯ 100% ПЕРЕДПЛАТИ
Вибрати Фотоелектричні модулі (сонячні панелі)
Якісна сонячна панель класу А від японського бренду. За технічними характеристиками не поступається батарей, виготовлених виробниками зі списку Tier 1. Модуль складається з 144 монокристалічних половинних фотоелементів з струмопровідними шинами в кожній клітинці. З тильного боку на кремнієві пластини нанесений шар діелектрика (технологія PERC), а взаємодія з металевою підкладкою відбувається через мікро отвори. Зверху фотоелементи захищені міцним загартованим склом з мінімальним вмістом заліза. Легкий, міцний, стійкий до корозії корпус сонячної батареї виготовлений з алюмінієвого сплаву. Ззаду знаходиться розподільна коробка для швидкого і зручного підключення електрогенеруючого пристрою
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Leapton Solar |
| Страна производитель | Китай |
| Тип панели | Монокристаллическая |
| Материал изготовления модуля | Чистый кремний |
| Материал рамки | Алюминий |
| Напряжение | 24 В |
| Мощность | 550 Вт |
| Ток при максимальной мощности | 17.31 А |
| Напряжение при максимальной мощности | 33.36 В |
| Ток короткого замыкания | 18.32 А |
| Напряжение холостого хода | 38.66 В |
| Количество элементов | 144 шт |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 85 град. |
| Степень защиты IP | 68 |
| КПД, не менее | 21.5 % |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 29.5 кг |
| Длина | 2384 мм |
| Ширина | 1096 мм |
| Толщина | 35 мм |
| Температурные коэфициенты | |
| Температурный коэффициент тока | 0.05 %/°С |
| Температурный коэффициент напряжения | -0.28 %/°С |
| Температурный коэффициент мощности | -0.36 %/°С |
- Цена: 5 650 ₴
- Минимальный заказ: 5 шт.





