Даний товар відгружається після 100% передплати
ДБЖ гібридний з правильною синусоїдою LPW-HY-4000VA (4000Вт) 24V
Гібридні джерела безперебійного живлення з правильною синусоїдою мають усі необхідні набори функцій для забезпечення резервного живлення електричною енергією приватного будинку, квартири офісу, складу та інших об'єктів.
UPS з правильною синусоїдою та MPPT контролером:
- Можна використовувати як інвертор для сонячних панелей;
- У комплекті з акумуляторами може застосовуватися як джерело безперебійного живлення;
- Може працювати як автономний інвертор без підключення акумулятора. Електроустаткування живиться електроенергією від сонячних батарей або від мережі 220V, залежно від часу доби та генерації фотомодулів.
ДБЖ гібридний з правильною синусоїдою здатний автоматично керувати джерелами електричної енергії:
- сонячні панелі
- мережа
- акумуляторні батареї
Ця функція дозволяє ефективно використовувати сонячну енергію для досягнення автономності подачі електрики до будинку чи офісу. А також оптимізувати витрати на оплату електроенергії.
Гібридні інвертори з правильною синусоїдою та MPPT контролером - переваги використання:
- ефективність роботи сонячних фотомодулів зростає до 30%;
- у разі затінювання частини площі сонячних батарей інвертор автоматично оптимізує генерацію;
- UPS з MPPT гарантує ефективну роботу системи за будь-яких температур, вологості та погодних умов;
- ККД – до 98%;
Технічні характеристики ДБЖ LPW-HY-4000VA (4000Вт) 24V
- Вихідна напруга - 230±10% V;
- Діапазон вхідної напруги - 170-280 V;
- Потужність - 4000/4000 VA/W;
- Форма вихідної напруги - правильна синусоїда.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Страна производитель | Китай |
| Количество входных розеток | 1 шт |
| Количество выходных розеток | 2 шт |
| Тип монтажа | Настенный |
| Индикация | Цифровая |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Мощность | 0.35 |
| Количество аккумуляторов | 1 шт. |
| Тип солнечной электростанции | Комбинированная электростанция |
| Напряжение станции | 220 В |
| Количество инверторов | 1 шт. |
| Мощность инверторов | 0.35 кВт |
| Технические характеристики | |
| Тип ИБП | Комбинированный ИБП |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Ток заряда | 10 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Минимальное входное напряжение | 140 В |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Выходная мощность | 350 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
- Цена: 20 280 ₴





