
570 Вт Сонячна панель LP Longi Solar Half-Cell 570W (30 профіль, Topcon N монокристал)
6 464 ₴
Минимальный заказ — 10 шт.
- Нет в наличии
- Только оптом
- Код: 23007
+380 (50) 448-73-35
- +380 (63) 856-31-42
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Перейти на сайт СЕРВИС-АВТОМАТИКА
ТОВАР ВіДГРУЖАЄТЬСЯ ПіСЛЯ 100% ПЕРЕДПЛАТИ
Вибрати Фотоелектричні модулі (сонячні панелі)
Сонячна панель LP Longi Solar Half-Cell 570W (30 профіль, Topcon N монокристал) - пристрій, призначений для перетворення сонячної енергії на електричну.
Сонячний модуль LP Longi Solar Half-Cell 570W (30 профіль, Topcon N монокристал) виготовляється на сучасному обладнанні з матеріалів найвищої якості, що дає можливість збільшити ресурс та ефективність роботи сонячних панелей.
Тип
монокристалічні панелі
Потужність, W
570
Кількість фотоелементів, шт
144
Товщина профілю, мм
30
Клас захисту
IP68
Робоча температура, °C
-40 ~ +85
Напруга в максимальній точці, V
42,7
Напруга відкритого контуру, V
50,74
Струм в максимальній точці, А
13,55
Струм короткого замикання, A
14,31
Ефективність фотомодуля, %
22,7
Максимальна напруга в ланцюзі, V
1500
Довжина, мм
2278
Ширина, мм
30
Висота, мм
1134
Гарантія, міс
120
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LONGi Solar |
| Страна производитель | Китай |
| Тип панели | Монокристаллическая |
| Материал изготовления модуля | Монокристаллический кремний |
| Материал рамки | Алюминий |
| Мощность | 570 Вт |
| Ток при максимальной мощности | 13.55 А |
| Напряжение при максимальной мощности | 42.7 В |
| Ток короткого замыкания | 14.31 А |
| Напряжение холостого хода | 50.74 В |
| Количество элементов | 144 шт |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 85 град. |
| Степень защиты IP | 68 |
| КПД, не менее | 22.7 % |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 2278 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Толщина | 30 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 464 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.




