ВЫБРАТЬ КОМПЛЕКТ ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЯ
Гібридні системи відеоспостереження, в яких використовують камери GV-181-GHD-H-СOK50-30, універсальні для різних сфер діяльності. Подібні системи відеоспостереження можна використовувати як для приміщень з великою площею (склади, виробничі цехи, великі супермаркети і т.д.), так і для установки на території дач, приватних будинків та інших будівель побутового та господарського призначення.
Перевага камери полягає у високій якості переданого зображення (роздільна здатність - 5.0 МР, 2560x1944). Дальність передачі зображення від камери до реєстратора - до 500 метрів. Для побудови кабельних ліній може бути використаний коаксіальний кабель або "кручена пара".
Для самостійної установки Вам доступні скорочена та докладна інструкції з встановлення обладнання. Але ми наполегливо рекомендуємо для встановлення нашого обладнання звернутися до фахівців.
Технічні характеристики
- Камера відеоспостереження працює на основі матриці 1/2.9 CMOS Sensor;
- Роздільна здатність зображення 5.0 МР, 2560x1944;
- Стандарти відеосигналу AHD, CVI, TVI, Analog (CVBS);
- Світлочутливість камери - 0.01 Lux. Модель обладнана вбудованою інфрачервоною підсвіткою дальністю 30 м.;
- Налаштування зображення і регулювання підсилення сигналу здійснюється за допомогою зручного багатомовного OSD меню.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GreenVision |
| Страна производитель | Китай |
| Тип камеры | AHD |
| Форм-фактор | Квадратный |
| Применение | Уличная |
| Тип матрицы | CMOS |
| Разрешающая способность (Мп) | 5 |
| Изображение картинки | Цветная |
| Режим съемки "День/ночь" | Да |
| Переключение режимов "День/ночь" | Программное |
| Наличие ИК-подсветки | Да |
| Дальность ИК-подсветки | 30 м |
| Состояние | Новое |
| Датчик движения | Да |
| Матрица | |
| Разрешение матрицы | 2560×1944 |
| Количество мегапикселей | 5 Мп |
| Чувствительность | 0.001 люкс |
| Объектив | |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Общие | |
| Питание | Сеть 12В |
| Напряжение | 12 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Качество картинки | 2 MP |
| Основные | |
| Тип системы видеонаблюдения | Гибридная |
| Интерфейс | Проводной/Беспроводной |
| Протокол передачи данных | Закрытый протокол |
| Число каналов | 8 |
| Протяженность | 25 м |
| Защита данных | С шифрованием |
| Возможность для интеграции | True |
- Цена: 1 317 ₴





