
Акумуляторна батарея Ultracell UCG85-12 GEL 12V 85 Ah (306 x 128 x 214) White Q1/67
11 488 ₴
- Под заказ
- Код: 28581
Отправка с 27 июня 2026- +380 (63) 856-31-42
Даний товар відгружається після 100% передплати
85Ач Аккумуляторная батарея Ultracell UCG85-12 GEL 12V 85 Ah (306 x 128 x 214) White Q1/67 для систем резервного и автономного питания, солнечных электростанций СЭС Gray Case, 12V 85Ah (495*185*280) ,Q1
Прейти на сайт СЕРВИС-АВТОМАТИКА
Выбрать аккумуляторную батарею
Опис
Застосування:
• джерела безперебійного живлення
• у сонячних та вітрових установках;
• у телекомунікаціях та промообладнанні;
• в електростанціях;
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
Характеристики:
• тип клем – F6
• тип батареї – GEL (гелевий)
• напруга – 12 V
• внутрішній опір – 5.5mΩ
• ємність – 85 Ah
• максимальний струм розряду – 1080 A (5сек.)
• напруга заряду в циклічному режимі - 14.4 В ~ 15 В при 25 ° С
• напруга заряду в буферному режимі - 13,5 В ~ 13,8 В при 25 ° С
• робоча температура, °С: -15 ~ 40°C
• розрядка: -15 ~ 50 ° C
• заряджання: 0 ~ 40°C
• розміри (ДхШхВ) – 306×168×208 мм (±3mm)
• вага – 26.80 кг (допуск ±5,0%)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ultracell |
| Тип тягового аккумулятора | GEL |
| Емкость аккумулятора | 85 А·ч |
| Номинальное рабочее напряжение | 12 В |
| Ток заряда | 17 А |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Высота | 200 мм |
| Вес | 26 кг |
- Цена: 11 488 ₴

