Гібридний інверторQoltec QLT-8, 8KW, 48Vdc with MPPT 120A, Off-grid type Parallel
Перейти на сайт Сервіс-автоматика
Вибрати Інвертор ДБЖ
Опис
Гібридне джерело безперебійного живлення - це високоякісні багатофункціональні пристрої, призначені для створення систем гарантованого електроживлення квартир, приватних будинків, котеджів та об`єктів міні-бізнесу, доповнені функцією автономного живлення. зарядний струм АКБ, встановлювати пріоритет мережі або альтернативного джерела живлення, а так само встановлювати діапазон вхідної напруги.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Виробник Qoltec
Модель QLT-8
Країна походження Китай
Тип ДБЖ автономний
Кількість фаз 1
Робота на паралелі так
Тип зарядного пристрою від СП MPPT
Кількість МРРТ 2
ККД% 97
Інтерфейс RS232 USB RS485 wi-fi
Вхідні характеристики змінного струму
Форма вхідного сигналу синусоїда
Номінальна напруга, 230
Номінальна потужність, Вт 8000
Вихідні характеристики
Номінальна потужність, Вт 8000
Пікова потужність, Вт (протягом 5 сек) 16000
Вихідний струм,А 35
Вихідна напруга,В 230
Форма вихідного сигналу синусоїда
Частота вихідного сигналу, Гц 50/60
Характеристики зарядно-розрядного пристрою
Діапазон вхідної напруги, 40-63
Номінальна напруга, 48
Максимальний струм заряду, А (мережа + сонце) 120
Максимальний струм заряду від мережі, А 100
Максимальний струм розряду АКБ, А 166
Тип підтримуваних акумуляторів GEL/AGM/LiFePO4/Li-ion
Тип охолодження активний
Вхідні характеристики МРРТ(PWM)
Номінальна потужність, Вт 4000/2 (8000)
Максимальна потужність, Вт 4000/2 (8000)
Діапазон робочої напруги, 90-450
Діапазон вхідної напруги, 90-500
Макс.напруження холостого ходу,В 500
Вхідний струм ,А 18/2
Габарити, мм 350/270/98
Маса, кг 19
Характеристики робочого середовища
Робоча температура, З 0- +50
Температура зберігання, З 0 - +50
Клас захисту IP21
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип солнечной электростанции | Электростанция на фотобатареях |
| Мощность | 8 кВт |
| Количество панелей | 10 шт |
| Напряжение панели | 50 В |
| Напряжение станции | 220 В |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Количество контроллеров | 1 шт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Производитель | AGM |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип монтажа | Настенный |
| Состояние | Новое |
| Количество входных розеток | 1 шт. |
| Количество выходных розеток | 2 шт. |
| Индикация | Цифровая |
| Дополнительный аккумулятор | False |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 19 кг |
| Длина | 35 см |
| Ширина | 27 мм |
| Технические характеристики | |
| Частота тока | 50 |
| Ток заряда | 40 |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Выходная мощность | 2100 Вт |
| Тип ИБП | Комбинированный ИБП |
| Минимальное входное напряжение | 140 В |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Напряжение аккумулятора | 48 В |
- Цена: 84 825 ₴






