
5кВт Гібридний інвертор (hybrid) Deye SUN-5K-SG03LP1-EU WI-FI, 5кВт, однофазний, (МРРТ 125-425/120А/DC48В)Para
41 803,70 ₴
- В наличии
- Код: 31242
- +380 (63) 856-31-42
ДАНИЙ ТОВАР ВІДГРУЖАЄТЬСЯ ПІСЛЯ 100% ПЕРЕДПЛАТИ
DEYE Гібридний однофазний інвертор SUN-5K-SG03LP1-EU WI-FI
Перейти на сайт Сервіс-автоматика
Вибрати Інвертор ДБЖ
Опис
Що дійсно відрізняє гібридний інвертор, то це функція "підмішування". Ця функція дозволяє плавно поєднувати енергію із різних джерел. Наприклад, він може отримувати енергію від сонячних батарей, мережі та акумуляторів, залежно від того, який з них найефективніший на даний момент. Така здатність жонглювати джерелами енергії, забезпечуючи при цьому оптимальне енергоспоживання та зниження витрат є свідченням передової конструкції гібридного інвертора нового покоління.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Виробник Deye
Модель SUN-5K-SG03LP1
Країна походження Китай
Тип ДБЖ гібридний
Кількість фаз 1
Робота на паралелі так
Тип зарядного пристрою від СП MPPT
Кількість МРРТ 2
ККД% 97
Інтерфейс RS232 USB RS485 wi-fi CAN
Вхідні характеристики змінного струму
Форма вхідного сигналу синусоїда
Номінальна напруга, 230
Номінальна потужність, Вт 5000
Вихідні характеристики
Номінальна потужність, Вт 5000
Пікова потужність, Вт (протягом 5 сек) 5500
Вихідний струм,А 22
Вихідна напруга,В 230
Форма вихідного сигналу синусоїда
Частота вихідного сигналу, Гц 50/60
Характеристики зарядно-розрядного пристрою
Діапазон вхідної напруги, 40-63
Номінальна напруга, 48
Максимальний струм заряду, А (мережа + сонце) 120
Максимальний струм заряду від мережі, А 120
Максимальний струм розряду АКБ, А 105
Тип підтримуваних акумуляторів GEL/AGM/LiFePO4/Li-ion
Тип охолодження пасивне
Вхідні характеристики МРРТ(PWM)
Номінальна потужність, Вт 5000
Максимальна потужність, Вт 6500
Діапазон робочої напруги,В 125-425
Діапазон вхідної напруги, 125-500
Макс.напруження холостого ходу,В 500
Вхідний струм ,А 13/2
Габарити,мм 330/580/232
Маса, кг 21
Характеристики робочого середовища
Робоча температура, З 0- +50
Температура зберігання, З 0 - +50
Клас захисту IP65
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AGM |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 232 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Вес | 20.5 кг |
| Основные | |
| Сечение подключаемых проводов | 8 кв.мм |
| Тип контроллера | MPPT |
| Максимальная мощность панели | 7800 Вт |
| Максимальное напряжение солнечных батарей | 500 В |
| Минимальная рабочая температура | -40 |
| Максимальная рабочая температура | 60 |
| Пользовательские характеристики | |
| Температурная компенсация | True |
| Индикатор уровня заряда | True |
- Цена: 41 803,70 ₴




