Выбрать стабилизатор напряжения
Релейний стабілізатор напруги LPT-1000RD (700W) - це ідеальне рішення для забезпечення домашньої або офісної техніки стабільною вихідною напругою. Представлена модель стабілізатора напруги релейного типу LPT-1000RD (700W) відрізняється високими якісними та технічними характеристиками не дивлячись на простоту своєї конструкції. Релейний стабілізатор LPT-1000RD (700W) легко впорається з поставленими завданнями, а також убезпечить техніку від мережевих перевантажень, амплітудних стрибків напруги та короткого замикання. Основні властивості стабілізатора: - Частотний діапазон - 50/60±1 Hz; - Тип індикації - LCD; - Кількість розеток - 4. Корпус стабілізатора релейного типу виконаний з ударостійкого пластику, що гарантує надійний захист від різних механічних пошкоджень. Зробивши свій вибір на користь релейного стабілізатора напруги LPT-1000RD (700W), ви будете впевнені, що ваша техніка прослужить максимально тривалий термін.
Характеристики Стабілізатор напруги LPT-1000RD (700W)| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Тип стабилизатора | Релейный |
| Количество фаз | 1 |
| Минимальное входное напряжение | 140 В |
| Максимальное входное напряжение | 260 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 1.5 кВт |
| Полная мощность | 2.5 кВА |
| Микропроцессорное управление | Да |
| Минимальная рабочая температура | -15 град. |
| Максимальная рабочая температура | 45 град. |
| КПД, не менее | 98 % |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 230 мм |
| Высота | 225 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Вес | 3.9 кг |
| Защита и условия эксплуатации | |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перепадов напряжения | Да |
| Защита от помех | Да |
- Цена: 2 070 ₴





