
Гібридний інвертор RITAR RTSWm-MPPT-MPS-4048, 4000W, 48V, ток заряда 0-45A, 180-265V, MPPT (60А, 64-130Vdc)
22 815 ₴
- Нет в наличии
- Код: 10329
- +380 (63) 856-31-42
Гібридний інвертор RITAR RTSWm-MPPT-MPS-4048, 4000W, 48V, ток заряда 0-45A, 180-265V, MPPT (60А, 64-130Vdc)
Перейти на сайт Сервіс-автоматика
Вибрати Інвертор ДБЖ
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Виробник Ritar
Модель RTSWm-MPPT-MPS-4048
Країна походження Китай
Тип ДБЖ автономний
Кількість фаз 1
Робота в паралелі немає
Тип зарядного пристрою від СП МРРТ
Кількість МРРТ 1
ККД% 95
Інтерфейс RS232/USB
Вхідні характеристики змінного струму
Форма вхідного сигналу синусоїда
Номінальна напруга, 230
Номінальна потужність, Вт 4000
Вихідні характеристики
Номінальна потужність, Вт 4000
Пікова потужність, Вт (протягом 5 сек) 8000
Вихідний струм, А 18
Вихідна напруга,В 230
Форма вихідного сигналу синусоїда
Частота вихідного сигналу, Гц 50/60
Характеристики зарядно-розрядного пристрою
Діапазон вхідної напруги, 42-61
Номінальна напруга, 48
Максимальний струм заряду, А (мережа + сонце) 60
Максимальний струм заряду від мережі, А 45
Максимальний струм розряду АКБ, А 125
Тип підтримуваних акумуляторів GEL/AGM/LEAD
Тип охолодження активний
Вхідні характеристики МРРТ(PWM)
Номінальна потужність, Вт 1600
Максимальна потужність, Вт 1600
Діапазон робочої напруги,В 32-115
Діапазон вхідної напруги, 30-130
Макс.напруження холостого ходу,В 130
Вхідний струм
Габарити,мм 526/276/282
Маса, кг 28
Характеристики робочого середовища
Робоча температура, З 0- +50
Температура зберігання, З 0 - +50
Клас захисту IP21
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ritar |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Пользовательские характеристики | |
| Частота тока | 50 |
| Ток заряда | 45 |
| Тип монтажа | Настенный |
| Выходная мощность | 3000 Вт |
| Тип ИБП | Комбинированный ИБП |
| Минимальное входное напряжение | 160 В |
| Индикация | Световая |
| Дополнительный аккумулятор | False |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Цвет корпуса | Черный |
- Цена: 22 815 ₴




