
10кВт Гібридний інвертор (hybrid) Deye SUN-10K-SG04LP1-EU WI-FI, 10кВт, однофазний, (MPPT 160-650/190A/DC48В)Pa
79 207,02 ₴
- В наличии
- Код: 36486
- +380 (63) 856-31-42
ДАНИЙ ТОВАР ВІДГРУЖАЄТЬСЯ ПІСЛЯ 100% ПЕРЕДПЛАТИ
Гібридний інвертор (hybrid) Deye SUN-10K-SG04LP1-EU WI-FI, 10кВт, однофазний, (MPPT 160-650/190A/DC48В)Parallel
Перейти на сайт Сервіс-автоматика
Вибрати Інвертор ДБЖ
Гібридний інвертор (hybrid) Deye SUN-10K-SG04LP1-EU WI-FI, 10кВт, однофазний, (MPPT 160-650/190A/DC48В)ParallelОпис
Що дійсно відрізняє гібридний інвертор, то це функція "підмішування". Ця функція дозволяє плавно поєднувати енергію із різних джерел. Наприклад, він може отримувати енергію від сонячних батарей, мережі та акумуляторів, залежно від того, який з них найефективніший на даний момент. Така здатність жонглювати джерелами енергії, забезпечуючи при цьому оптимальне енергоспоживання та зниження витрат є свідченням передової конструкції гібридного інвертора нового покоління.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Виробник Deye
Модель SUN-10K-SG03LP1
Країна походження Китай
Тип ДБЖ гібридний
Кількість фаз 1
Робота на паралелі так
Тип зарядного пристрою від СП MPPT
Кількість МРРТ 2(+1)
ККД% 97
Інтерфейс RS232 USB RS485 wi-fi CAN
Вхідні характеристики змінного струму
Форма вхідного сигналу синусоїда
Номінальна напруга, 380
Номінальна потужність,Вт 10000
Вихідні характеристики
Номінальна потужність,Вт 10000
Пікова потужність, Вт (протягом 5 сек) 11000
Вихідний струм,А 26
Вихідна напруга,В 380
Форма вихідного сигналу синусоїда
Частота вихідного сигналу, Гц 50/60
Характеристики зарядно-розрядного пристрою
Діапазон вхідної напруги, 40-63
Номінальна напруга, 48
Максимальний струм заряду, А (мережа + сонце) 190
Максимальний струм заряду від мережі, А 190
Максимальний струм розряду АКБ, А 208
Тип підтримуваних акумуляторів GEL/AGM/LiFePO4/Li-ion
Тип охолодження активний
Вхідні характеристики МРРТ(PWM)
Номінальна потужність,Вт 10000
Максимальна потужність,Вт 13000
Діапазон робочої напруги,В 160-650
Діапазон вхідної напруги, 160-800
Макс.напруження холостого ходу,В 800
Вхідний струм ,А 26/2+13
Габарити,мм 422/700/279
Маса, кг 34
Характеристики робочого середовища
Робоча температура, З 0- +50
Температура зберігання, З 0 - +50
Клас захисту IP65
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deye |
| Страна производитель | Китай |
| Тип контроллера | MPPT |
| Максимальное напряжение солнечных батарей | 650 В |
| Температурная компенсация | Да |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Максимальная мощность панели | 10000 Вт |
| Сечение подключаемых проводов | 8 кв.мм |
| Индикатор уровня заряда | Да |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 30 кг |
| Длина | 700 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Высота | 279 мм |
- Цена: 79 207,02 ₴









